Loading...

Jedlý papír Paw patrol - tlapková patrola všichni přátelé 20cm - Dekora

Jedlý papír s potiskem Tlapková patrola. 20 cm.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

100 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Jedlý papír k jednoduchému a rychlému dekorování dortů. Jedná se o bezlepkový výrobek. Na jeho výrobu jsou použity kvalitní suroviny a potravinářské barvy. Tisk je prováděn ve speciální potravinářské tiskárně. Jedlý dort umožní ozdobení dortu či jiných dezertů. Pokládá se na hotový dort, jehož vrchní díl můžete potřít tenkou vrstvou máslového krému či fixačního jedlého gelu. Papír položte na tuto vrstvu, uhlaďte a potřete opět gelem. Bude lépe držet a rozjasní se jeho barvy. Přikládejte jej na dort minimálně tři hodiny před konzumací, aby byl při servírování dortu měkký. Tento jedlý papír je potištěn motivem tlapkové patroly. Průměr 20 cm.

Složení: Olivový olej, Voda, Bramborový škrobBarviva: E102, E122, E133, E151Zahušťovadlo: maltodextrin

Složení produktu

Olivový olej, Voda, Bramborový škrob, Barviva: E102, E122, E133, E151, Zahušťovadlo: maltodextrin

Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Recenze

Dodatečně zabalené v pevném kartonu a bublinkové obálce.
Úplná spokojenost.
60 %
Světlé odstíny.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Paw patrol

Balónek 66x43cm Paw Patrol číslo 2 - Amscan

Modrý balonek č. 2 s motivem Paw Patrol. Rozměry 66 x 43 cm.

104 Kč

Skladem poslední 1 kus

Sada na párty Paw Patrol 51ks - tib

Párty set s motivem Paw Patrol zaujme především svou propracovaností. V balení 51 ks.

382 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Figurky na dort tlapková patrola a dekorace - Dekora

Nejedlá dekorace Paw Patrol. Obsahuje 2 psy, 2 stromky a balónkovou kytici.

257 Kč

Skladem > 5 ks

Ubrousky 33x33cm Paw patrol - Procos

Papírové ubrousky s motivem Paw Patrol. Rozměry 33 x 33 cm.

101 Kč

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Tlapková patrola GO! 20cm - Dekora

Jedlý papír s potiskem Tlapková patrola. 20 cm.

77 Kč

Skladem > 10 ks

Marcipánové figurky tlapková patrola Chase 7,5x4,5 cm

Marcipánová figurka Tlapková patrola - Chase.

114 Kč
175.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks